« مطالب موجود در سایت اعم از مقالات و نقاشی ها و ... فقط با ذکر ماخذ قابل استفاده عموم می باشد. »
Error
پیغام سیستم
4
  • Your server has Suhosin loaded. Please follow this tutorial.

نمایشــــگاه ها

■ معرفی

سیف اله درخشان در پانزدهم مرداد 1315 در تهران متولد گردید از سن 15 سالگی بدلیل علاقه فراوان به هنر نقاشی طراحی را در هنرستان کمال الملک زیر نظر استاد دکتر شیخ و پرتره و رنگ شناسی را در سبک رئالیسم در محضر استاد رسام ارژنگی آموخت.
تحصیلات دانشگاهی و حرفه اجرائی راه و ساختمان نتوانست عشق و علاقه اورا به هنر نقاشی کم کند.
لذا شرکت در دوسالانه و گهگاه ایجاد نمایشگاه های شخصی اثرهای او را در برابر چشم بینندگان به نمایش می گذاشت.
نقاشی های آبرنگ طبیعت کندوان گلهای پراکنده وحشی در دامنه کوه های کندوان است که با آبرنگ و به سبک رئالیسم پرکار اجرا گردیده است.
 
■ نمایشگاه ها
 
28 مهرماه در موزه هنرهای زیبا سعدآباد گشایش می یابد: نمایشگاه نقاشی آبرنگ "گل های وحشی طبیعت کندوان" 
نمایشگاهی از آثار نقاشی آبرنگ و رنگ و روغن استاد سیف اله درخشان ساعت 15 روز جمعه 28 مهرماه در موزه هنرهای زیبای سعدآباد گشایش می یابد. به گزارش روابط عمومی مجموعه سعدآباد ،در این نمایشگاه 30 اثر از نقاشی های هنرمند معاصر سیف اله درخشان با تکنیک آبرنگ و رنگ و روغن از 28 مهرماه بمدت یکهفته در طبقه همکف موزه هنرهای زیبای مجموعه سعدآباد به نمایش گذاشته می شود. نقاشی های آبرنگ در اندازه 50 *60 و آثار رنگ و روغن در قطعات 70 *100 با موضوع طبیعت و گل های وحشی در دامنه کوه های کندوان با سبک رئالیسم پرکار به تصویر کشیده شده است.
علاقمندان به هنر نقاشی می توانند از ساعت 15 روز 28 مهر تا 5 آبان ( به جز روزهای دوشنبه ) در موزه هنرهای زیبا واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد از این نمایشگاه بازدید نمایند.

 
 
 
 
■ فیلم نمایشگاه نقاشی از کانال برون مرزی Russia Today
 
 
Click to download in FLV format (95.86MB)
 
■ مصاحبه


 
■ نمایشگاه مرداد 92